0
Twój koszyk jest pusty.

Ksiega gosci


Witamy serdecznie!

Na tej stronie prosimy zostawić nam na pamięć wpis  o przeżytych wrażeniach,  pozostawić swoje życzenia lub uwagi dla zespołu, abyśmy wiedzieli nad czym mamy jeszcze popracować aby w przyszłości całkowicie  spełniać Państwa oczekiwania.

Paweł
30.06.2013

Będąc w maju w Krakowie słuchałem Waszego występu i kupiłem płytę "Hava nagila".Słuchanie jej jest niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla mnie ale również dla moich bliskich (rozpiętość wieku słuchajacych od lat 10 do ponad 80).80-latkom sie nie dziwię (wspomnienia) ale dziesięciolatkowie? szok!!! Tylko tak dalej.Gratuluję repertuaru i wykonania.

JANUSZ ŚCISŁOWSKI
16.12.2013
BYŁEM DZISAJ NA WASZYM KONCERCIE JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY ŻE MOGŁEM POSLUCHAĆ FAJNYCH UTWORÓW W WASZYM WYKONANIU I MYSLE ŻE NIE ODMÓWIE SOBIE ZOBACZYC JESZCZE RAZ W ŻYCIU TAKIEGO WYSTEPU
Werner und Anne aus Halle, Germany
06.05.2014
Wir waren am 01.05.2014 bei Ihrem Konzert im Hotel "Ester". Es war großartig, Ihre Musik Hatuns seht gefallen. Vor dem Schlafengehen hören wir regelmäßig ein paar Songs von Ihrer CD. Weiter so. Anne und Werner
carol lindsay
05.06.2014
Hi everyone. heard you in hotel Ester yesterday and your music is amazing. bought Hava Nagila and I am now listening to it at home in Northern Ireland. It is music to feed the soul I will be a fan for life. Best wishes for the future and i hope to get back to hear you again someday. carol xx
Renata
24.06.2014
21.06.2014 miałam zaszczyt słuchać Państwa koncertu w Esterze na Kazimierzu w Krakowie. Piękne, ciepłe, mistyczne, nostalgiczne. Dusza się wyrywa do Was, jak się słucha. Przecudownie połączenie tęsknoty, bólu, historii, duszy rosyjskiej, polskiej, żydowskiej, białoruskiej, ukraińskiej, kozaczej. W Waszym śpiewie i grze jest to wszystko i najwyższy artyzm. I widać i czuć, że się bardzo lubicie i kochacie to co robicie.
Danka z Poznania
19.06.2015
Kocham Was! Wasze występy długo zapadają nie tylko w pamięć, ale i w duszę. Słuchałam Was w czerwcu w Krakowie na Kazimierzu w ogródku Restauracji Ester i całe szczęście że kupiłam Wasze płyty, bo podróże Poznań-Kraków ,wtedy gdy chciałabym sobie przypomnieć waszą twórczość , chyba by mnie doprowadziły do ruiny :). Proszę kiedyś nagrać więcej pieśni ukraińskich i rosyjskich, bo pozostaje niedosyt, a tak piękne i profesjonalne wykonanie zdarza się obecnie bardzo rzadko. Serdecznie pozdrawiam.
Natalia
13.08.2016

Wspaniałe brzmienia. Słuchamy właśnie kupionej przed chwilą płyty. Jest wspaniała -"Hava nagila". Słuchałam na żywo wykonania utworów przez Panów Jurija i Jarosława. Szkoda że na płycie nie ma utworów w męskim wykonaniu - chociaż śpiewane przez Panią też brzmią bardzo przyjemnie :-) Pozdrawiam

Monika z Krakowa
19.11.2017
17.11.2017 zagraliście dla mojej córki Ewy na jej urodziny.Uroczystość była bardzo spontaniczna.Wybór lokalu padł na Ogniem i mieczem spełniałam marzenia mojej córki nie wiedząc do końca czy dobrze trafiam .Nie znałam też zespołu czyli Was ryzyko się opłaciło trafiłam w 10.Miało nie być tańców a były bo jakżeby przy takim śpiewie i skocznej muzyce siedzieć.Miało nie być Czechów i Szkotów ale tak przypadkiem przyszli i muzyka też poderwała ich do wspólnej zabawy. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.
Agnieszka
28.07.2019
Przypadkowo usiedliśmy wczoraj z mężem i dziećmi w restauracji "Ester".. i to był cudny przypadek. Wyszliśmy zauroczeni - z płytą , której słuchaliśmy w drodze do domu i słuchamy teraz . Powiedziałam pani, że ma piękny głos i zdanie podtrzymuję :) Pozdrawiam serdecznie z Poznania!

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości